Rusza runda wiosenna!

Już w najbliższą niedzielę rozpoczyna się runda wiosenna A-klasy! Nasi seniorzy rozegrają inauguracyjne spotkanie z Orłem II Źlinice!

Victoria po pierwszej części sezonu w 13 meczach zdobyła 16 punktów i plasuje się na 7 pozycji w tabeli. Z kolei Orzeł jest dwa miejsca za zespołem z Żyrowej mając na kocie 4 oczka mniej.

W rundzie jesiennej na Naszym boisku, to rywal okazał się lepszy wygrywając 4:2. Wynik sprzed pół roku może wskazywać na to, że będzie to wyrównany mecz, jednak po tak długim okresie wszystko jest możliwe.

Oba zespoły, chcąc włączyć się do walki o czołowe miejsca w tabeli i nie mogą sobie pozwolić na stratę punktów, w związku z czym zapowiada się bardzo zacięte spotkanie!

W kadrze Victorii zabraknie kontuzjowanego Radosława Hałas oraz za kartki pauzować będzie Tomasz Kopiec. Poza tym zespół w komplecie przystąpi do meczu bardzo zmotywowany!

Zapraszamy wszystkich na inaugurację rundy wiosennej do Źlinic w najbliższą niedzielę na godzinę 15:30!