Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Dobrodzień
5:2
LKS Adamietz Kadłub
LKS Korona Krępna
2:0
LZS Odra Kąty Opolskie
LKS Jedność Rozmierka
2:4
LKS Górnik Januszkowice
LZS Błękitni Jaryszów
6:3
Źródło Krośnica
LZS Unia Raszowa-Daniec
4:3
Victoria Żyrowa
KS II Żywocice - Krapkowice
1:1
LZS Radawie
LZS GKS Izbicko Otmice
4:2
KS Sławięcice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Źródło Krośnica
2:4
LKS Korona Krępna
Start Dobrodzień
3:3
LZS Błękitni Jaryszów
LKS Górnik Januszkowice
0:3
LZS Unia Raszowa-Daniec
Victoria Żyrowa
4:1
KS II Żywocice - Krapkowice
KS Sławięcice
2:0
LKS Jedność Rozmierka
LZS Odra Kąty Opolskie
3:2
LZS GKS Izbicko Otmice
LKS Adamietz Kadłub
2:2
LZS Radawie
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Korona Krępna
3:2
Start Dobrodzień
LZS Błękitni Jaryszów
3:1
LKS Adamietz Kadłub
LKS Jedność Rozmierka
1:1
LZS Odra Kąty Opolskie
LZS Unia Raszowa-Daniec
2:1
KS Sławięcice
LZS Radawie
1:3
Victoria Żyrowa
KS II Żywocice - Krapkowice
2:0
LKS Górnik Januszkowice
LZS GKS Izbicko Otmice
2:0
Źródło Krośnica
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Źródło Krośnica
1:2
LKS Jedność Rozmierka
Start Dobrodzień
4:0
LZS GKS Izbicko Otmice
LZS Błękitni Jaryszów
2:1
LKS Korona Krępna
LKS Adamietz Kadłub
2:3
Victoria Żyrowa
KS Sławięcice
4:0
KS II Żywocice - Krapkowice
LKS Górnik Januszkowice
4:1
LZS Radawie
LZS Odra Kąty Opolskie
4:2
LZS Unia Raszowa-Daniec
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS GKS Izbicko Otmice
3:0
LZS Błękitni Jaryszów
Victoria Żyrowa
1:3
LKS Górnik Januszkowice
LKS Jedność Rozmierka
0:2
Start Dobrodzień
LKS Korona Krępna
9:1
LKS Adamietz Kadłub
LZS Unia Raszowa-Daniec
2:0
Źródło Krośnica
LZS Radawie
2:5
KS Sławięcice
KS II Żywocice - Krapkowice
1:3
LZS Odra Kąty Opolskie
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Dobrodzień
3:1
LZS Unia Raszowa-Daniec
LZS Błękitni Jaryszów
3:2
LKS Jedność Rozmierka
Źródło Krośnica
0:2
KS II Żywocice - Krapkowice
LKS Korona Krępna
2:1
LZS GKS Izbicko Otmice
KS Sławięcice
3:2
Victoria Żyrowa
LZS Odra Kąty Opolskie
3:1
LZS Radawie
LKS Adamietz Kadłub
1:1
LKS Górnik Januszkowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Żyrowa
0:1
LZS Odra Kąty Opolskie
LKS Górnik Januszkowice
0:5
KS Sławięcice
LZS Unia Raszowa-Daniec
5:2
LZS Błękitni Jaryszów
LKS Jedność Rozmierka
4:5
LKS Korona Krępna
LZS Radawie
1:1
Źródło Krośnica
KS II Żywocice - Krapkowice
1:4
Start Dobrodzień
LZS GKS Izbicko Otmice
6:0
LKS Adamietz Kadłub
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Źródło Krośnica
0:4
Victoria Żyrowa
Start Dobrodzień
3:1
LZS Radawie
LZS Błękitni Jaryszów
3:4
KS II Żywocice - Krapkowice
LKS Korona Krępna
1:0
LZS Unia Raszowa-Daniec
LZS Odra Kąty Opolskie
1:1
LKS Górnik Januszkowice
LKS Adamietz Kadłub
0:7
KS Sławięcice
LZS GKS Izbicko Otmice
0:2
LKS Jedność Rozmierka
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Żyrowa
2:2
Start Dobrodzień
LZS Radawie
0:4
LZS Błękitni Jaryszów
LKS Jedność Rozmierka
5:1
LKS Adamietz Kadłub
KS Sławięcice
3:1
LZS Odra Kąty Opolskie
LKS Górnik Januszkowice
3:1
Źródło Krośnica
LZS Unia Raszowa-Daniec
0:2
LZS GKS Izbicko Otmice
KS II Żywocice - Krapkowice
1:1
LKS Korona Krępna
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Źródło Krośnica
2:2
KS Sławięcice
Start Dobrodzień
8:3
LKS Górnik Januszkowice
LZS Błękitni Jaryszów
0:1
Victoria Żyrowa
LKS Adamietz Kadłub
3:3
LZS Odra Kąty Opolskie
LKS Korona Krępna
6:1
LZS Radawie
LKS Jedność Rozmierka
1:0
LZS Unia Raszowa-Daniec
LZS GKS Izbicko Otmice
2:3
KS II Żywocice - Krapkowice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Żyrowa
1:1
LKS Korona Krępna
KS Sławięcice
2:1
Start Dobrodzień
LKS Górnik Januszkowice
3:0*
LZS Błękitni Jaryszów
LZS Odra Kąty Opolskie
3:0
Źródło Krośnica
LZS Unia Raszowa-Daniec
3:1
LKS Adamietz Kadłub
LZS Radawie
5:2
LZS GKS Izbicko Otmice
KS II Żywocice - Krapkowice
1:2
LKS Jedność Rozmierka
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Dobrodzień
2:0
LZS Odra Kąty Opolskie
LZS Błękitni Jaryszów
1:3
KS Sławięcice
LKS Korona Krępna
5:1
LKS Górnik Januszkowice
LKS Jedność Rozmierka
4:3
LZS Radawie
LZS Unia Raszowa-Daniec
2:5
KS II Żywocice - Krapkowice
LKS Adamietz Kadłub
3:4
Źródło Krośnica
LZS GKS Izbicko Otmice
2:3
Victoria Żyrowa
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Źródło Krośnica
0:2
Start Dobrodzień
Victoria Żyrowa
2:1
LKS Jedność Rozmierka
LZS Odra Kąty Opolskie
4:3
LZS Błękitni Jaryszów
KS Sławięcice
1:1
LKS Korona Krępna
LKS Górnik Januszkowice
4:4
LZS GKS Izbicko Otmice
LZS Radawie
1:5
LZS Unia Raszowa-Daniec
KS II Żywocice - Krapkowice
3:1
LKS Adamietz Kadłub
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Źródło Krośnica
2:1
LZS Błękitni Jaryszów
Victoria Żyrowa
6:3
LZS Unia Raszowa-Daniec
LKS Górnik Januszkowice
3:2
LKS Jedność Rozmierka
LKS Adamietz Kadłub
2:0
Start Dobrodzień
LZS Odra Kąty Opolskie
1:1
LKS Korona Krępna
LZS Radawie
2:1
KS II Żywocice - Krapkowice
KS Sławięcice
3:0
LZS GKS Izbicko Otmice
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Korona Krępna
4:2
Źródło Krośnica
LKS Jedność Rozmierka
1:3
KS Sławięcice
LZS Błękitni Jaryszów
1:1
Start Dobrodzień
LZS Unia Raszowa-Daniec
1:1
LKS Górnik Januszkowice
LZS Radawie
0:1
LKS Adamietz Kadłub
KS II Żywocice - Krapkowice
1:1
Victoria Żyrowa
LZS GKS Izbicko Otmice
1:1
LZS Odra Kąty Opolskie
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Źródło Krośnica
1:1
LZS GKS Izbicko Otmice
Start Dobrodzień
1:0
LKS Korona Krępna
Victoria Żyrowa
4:3
LZS Radawie
LKS Górnik Januszkowice
3:3
KS II Żywocice - Krapkowice
LZS Odra Kąty Opolskie
1:3
LKS Jedność Rozmierka
LKS Adamietz Kadłub
2:0
LZS Błękitni Jaryszów
KS Sławięcice
4:0
LZS Unia Raszowa-Daniec
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Korona Krępna
5:1
LZS Błękitni Jaryszów
LZS GKS Izbicko Otmice
1:3
Start Dobrodzień
LKS Jedność Rozmierka
2:1
Źródło Krośnica
LZS Unia Raszowa-Daniec
3:3
LZS Odra Kąty Opolskie
LZS Radawie
1:1
LKS Górnik Januszkowice
KS II Żywocice - Krapkowice
2:1
KS Sławięcice
Victoria Żyrowa
0:2
LKS Adamietz Kadłub
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Źródło Krośnica
3:2
LZS Unia Raszowa-Daniec
Start Dobrodzień
4:1
LKS Jedność Rozmierka
LZS Błękitni Jaryszów
0:2
LZS GKS Izbicko Otmice
KS Sławięcice
3:1
LZS Radawie
LKS Górnik Januszkowice
1:2
Victoria Żyrowa
LZS Odra Kąty Opolskie
2:2
KS II Żywocice - Krapkowice
LKS Adamietz Kadłub
1:2
LKS Korona Krępna
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Górnik Januszkowice
1:2
LKS Adamietz Kadłub
LKS Jedność Rozmierka
6:1
LZS Błękitni Jaryszów
Victoria Żyrowa
1:2
KS Sławięcice
LZS Radawie
0:2
LZS Odra Kąty Opolskie
KS II Żywocice - Krapkowice
7:2
Źródło Krośnica
LZS Unia Raszowa-Daniec
0:5
Start Dobrodzień
LZS GKS Izbicko Otmice
1:2
LKS Korona Krępna
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Źródło Krośnica
3:1
LZS Radawie
Start Dobrodzień
4:1
KS II Żywocice - Krapkowice
LKS Korona Krępna
1:1
LKS Jedność Rozmierka
LKS Adamietz Kadłub
1:3
LZS GKS Izbicko Otmice
KS Sławięcice
0:2
LKS Górnik Januszkowice
LZS Błękitni Jaryszów
1:1
LZS Unia Raszowa-Daniec
LZS Odra Kąty Opolskie
6:3
Victoria Żyrowa
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Jedność Rozmierka
2:3
LZS GKS Izbicko Otmice
Victoria Żyrowa
1:2
Źródło Krośnica
LKS Górnik Januszkowice
0:1
LZS Odra Kąty Opolskie
LZS Radawie
0:6
Start Dobrodzień
KS Sławięcice
5:1
LKS Adamietz Kadłub
LZS Unia Raszowa-Daniec
0:4
LKS Korona Krępna
KS II Żywocice - Krapkowice
3:2
LZS Błękitni Jaryszów
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Źródło Krośnica
1:1
LKS Górnik Januszkowice
Start Dobrodzień
3:0
Victoria Żyrowa
LKS Korona Krępna
6:1
KS II Żywocice - Krapkowice
LZS Błękitni Jaryszów
1:1
LZS Radawie
LZS Odra Kąty Opolskie
2:3
KS Sławięcice
LKS Adamietz Kadłub
4:2
LKS Jedność Rozmierka
LZS GKS Izbicko Otmice
6:2
LZS Unia Raszowa-Daniec
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Żyrowa
1:3
LZS Błękitni Jaryszów
LKS Górnik Januszkowice
1:3
Start Dobrodzień
KS II Żywocice - Krapkowice
2:5
LZS GKS Izbicko Otmice
KS Sławięcice
5:2
Źródło Krośnica
LZS Odra Kąty Opolskie
5:3
LKS Adamietz Kadłub
LZS Unia Raszowa-Daniec
2:9
LKS Jedność Rozmierka
LZS Radawie
1:6
LKS Korona Krępna
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Źródło Krośnica
1:3
LZS Odra Kąty Opolskie
Start Dobrodzień
4:1
KS Sławięcice
LKS Korona Krępna
3:1
Victoria Żyrowa
LKS Jedność Rozmierka
8:3
KS II Żywocice - Krapkowice
LZS Błękitni Jaryszów
1:5
LKS Górnik Januszkowice
LKS Adamietz Kadłub
1:1
LZS Unia Raszowa-Daniec
LZS GKS Izbicko Otmice
1:1
LZS Radawie
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Źródło Krośnica
2:1
LKS Adamietz Kadłub
Victoria Żyrowa
2:3
LZS GKS Izbicko Otmice
KS Sławięcice
1:1
LZS Błękitni Jaryszów
LKS Górnik Januszkowice
0:6
LKS Korona Krępna
LZS Odra Kąty Opolskie
3:3
Start Dobrodzień
LZS Radawie
2:3
LKS Jedność Rozmierka
KS II Żywocice - Krapkowice
4:2
LZS Unia Raszowa-Daniec
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Dobrodzień
2:1
Źródło Krośnica
LKS Korona Krępna
4:1
KS Sławięcice
LKS Jedność Rozmierka
1:1
Victoria Żyrowa
LZS Błękitni Jaryszów
1:1
LZS Odra Kąty Opolskie
LZS Unia Raszowa-Daniec
2:3
LZS Radawie
LKS Adamietz Kadłub
6:1
KS II Żywocice - Krapkowice
LZS GKS Izbicko Otmice
2:1
LKS Górnik Januszkowice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości