Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Żyrowa
1:2
LZS Błękitni Jaryszów
LKS Jedność Rozmierka
8:0
LZS Sokół Leśnica
LZS Unia Raszowa-Daniec
2:6
LZS Odra Kąty Opolskie
LKS Górnik Januszkowice
3:5
KS Szczedrzyk
SSKS Stal Zawadzkie
0:1
KS Unia II Żywocice-Krapkowice
LZS Dąbrówka Górna
3:2
KS Start Dobrodzień
LZS GKS Izbicko Otmice
0:2
LKS Adamietz Kadłub
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Żyrowa
3:0
LKS Jedność Rozmierka
KS Start Dobrodzień
2:0
SSKS Stal Zawadzkie
LZS Błękitni Jaryszów
5:0
KS Unia II Żywocice-Krapkowice
LZS Odra Kąty Opolskie
3:0
LKS Górnik Januszkowice
KS Szczedrzyk
3:0
LZS GKS Izbicko Otmice
LKS Adamietz Kadłub
1:1
LZS Dąbrówka Górna
LZS Sokół Leśnica
2:2
LZS Unia Raszowa-Daniec
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Górnik Januszkowice
2:2
LZS Sokół Leśnica
SSKS Stal Zawadzkie
2:2
LKS Adamietz Kadłub
LZS Dąbrówka Górna
2:1
KS Szczedrzyk
LKS Jedność Rozmierka
1:3
LZS Błękitni Jaryszów
LZS Unia Raszowa-Daniec
6:2
Victoria Żyrowa
LZS GKS Izbicko Otmice
3:1
LZS Odra Kąty Opolskie
KS Unia II Żywocice-Krapkowice
3:3
KS Start Dobrodzień
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Żyrowa
1:3
LKS Górnik Januszkowice
LZS Błękitni Jaryszów
1:1
KS Start Dobrodzień
LKS Jedność Rozmierka
2:0
LZS Unia Raszowa-Daniec
LZS Odra Kąty Opolskie
3:0
LZS Dąbrówka Górna
KS Szczedrzyk
3:0*
SSKS Stal Zawadzkie
LKS Adamietz Kadłub
4:2
KS Unia II Żywocice-Krapkowice
LZS Sokół Leśnica
3:6
LZS GKS Izbicko Otmice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Górnik Januszkowice
5:0
LKS Jedność Rozmierka
LZS Unia Raszowa-Daniec
3:1
LZS Błękitni Jaryszów
KS Start Dobrodzień
3:0
LKS Adamietz Kadłub
SSKS Stal Zawadzkie
0:6
LZS Odra Kąty Opolskie
LZS GKS Izbicko Otmice
0:1
Victoria Żyrowa
KS Unia II Żywocice-Krapkowice
0:1
KS Szczedrzyk
LZS Dąbrówka Górna
2:0
LZS Sokół Leśnica
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Żyrowa
3:2
LZS Dąbrówka Górna
LKS Jedność Rozmierka
2:0
LZS GKS Izbicko Otmice
LZS Błękitni Jaryszów
1:4
LKS Adamietz Kadłub
LZS Odra Kąty Opolskie
1:3
KS Unia II Żywocice-Krapkowice
KS Szczedrzyk
2:2
KS Start Dobrodzień
LZS Unia Raszowa-Daniec
3:2
LKS Górnik Januszkowice
LZS Sokół Leśnica
4:1
SSKS Stal Zawadzkie
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Start Dobrodzień
2:0
LZS Odra Kąty Opolskie
LKS Górnik Januszkowice
0:4
LZS Błękitni Jaryszów
SSKS Stal Zawadzkie
1:2
Victoria Żyrowa
LZS Dąbrówka Górna
3:2
LKS Jedność Rozmierka
LKS Adamietz Kadłub
1:2
KS Szczedrzyk
LZS GKS Izbicko Otmice
1:2
LZS Unia Raszowa-Daniec
KS Unia II Żywocice-Krapkowice
3:0
LZS Sokół Leśnica
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Górnik Januszkowice
2:1
LZS GKS Izbicko Otmice
LZS Unia Raszowa-Daniec
2:0
LZS Dąbrówka Górna
Victoria Żyrowa
2:3
KS Unia II Żywocice-Krapkowice
LKS Jedność Rozmierka
4:3
SSKS Stal Zawadzkie
LZS Błękitni Jaryszów
3:0
KS Szczedrzyk
LZS Odra Kąty Opolskie
5:0
LKS Adamietz Kadłub
LZS Sokół Leśnica
1:9
KS Start Dobrodzień
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Start Dobrodzień
4:0
Victoria Żyrowa
SSKS Stal Zawadzkie
2:2
LZS Unia Raszowa-Daniec
LZS Dąbrówka Górna
3:2
LKS Górnik Januszkowice
KS Szczedrzyk
0:2
LZS Odra Kąty Opolskie
LKS Adamietz Kadłub
5:1
LZS Sokół Leśnica
LZS GKS Izbicko Otmice
0:4
LZS Błękitni Jaryszów
KS Unia II Żywocice-Krapkowice
1:2
LKS Jedność Rozmierka
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Górnik Januszkowice
2:0
SSKS Stal Zawadzkie
Victoria Żyrowa
1:3
LKS Adamietz Kadłub
LKS Jedność Rozmierka
5:0
KS Start Dobrodzień
LZS Błękitni Jaryszów
1:2
LZS Odra Kąty Opolskie
LZS Unia Raszowa-Daniec
4:1
KS Unia II Żywocice-Krapkowice
LZS GKS Izbicko Otmice
3:3
LZS Dąbrówka Górna
LZS Sokół Leśnica
3:3
KS Szczedrzyk
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Start Dobrodzień
3:2
LZS Unia Raszowa-Daniec
SSKS Stal Zawadzkie
0:1
LZS GKS Izbicko Otmice
LZS Dąbrówka Górna
1:1
LZS Błękitni Jaryszów
LZS Odra Kąty Opolskie
2:1
LZS Sokół Leśnica
KS Szczedrzyk
0:3
Victoria Żyrowa
LKS Adamietz Kadłub
1:2
LKS Jedność Rozmierka
KS Unia II Żywocice-Krapkowice
1:1
LKS Górnik Januszkowice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Żyrowa
0:0
LZS Odra Kąty Opolskie
LKS Górnik Januszkowice
2:3
KS Start Dobrodzień
LZS Dąbrówka Górna
3:5
SSKS Stal Zawadzkie
LZS Błękitni Jaryszów
1:2
LZS Sokół Leśnica
LZS Unia Raszowa-Daniec
0:1
LKS Adamietz Kadłub
LZS GKS Izbicko Otmice
5:3
KS Unia II Żywocice-Krapkowice
LKS Jedność Rozmierka
3:0
KS Szczedrzyk
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Start Dobrodzień
3:2
LZS GKS Izbicko Otmice
SSKS Stal Zawadzkie
2:1
LZS Błękitni Jaryszów
LZS Odra Kąty Opolskie
0:3
LKS Jedność Rozmierka
KS Szczedrzyk
1:3
LZS Unia Raszowa-Daniec
LKS Adamietz Kadłub
3:0
LKS Górnik Januszkowice
LZS Sokół Leśnica
2:4
Victoria Żyrowa
KS Unia II Żywocice-Krapkowice
4:1
LZS Dąbrówka Górna
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości