Autor:

mario1983

Utworzono:

06.05.2019

W 18. kolejce gościliśmy na własnym boisku zespół LKS Strzeleczki. Po ciekawym spotkaniu zasłużenie wygraliśmy 3:1 (1:0).

Od początku meczu zdominowaliśmy przeciwnika. W pierwszej odsłonie zdobyliśmy jednak tylko jedną bramkę, gdyż zmarnowaliśmy kilka znakomitych okazji. W 45. minucie Dawid Suslik obronił rzut karny, podyktowany za zagranie ręką.

Na początku drugiej połowy goście doprowadzili do wyrównania i mecz "nabrał rumieńców". Obie drużyny grały o pełną pulę, lecz skuteczność nie byłą ich mocną stroną. Dwa razy zakotłowało się pod naszą bramką, lecz Dawid Suslik nie dał się zaskoczyć.

Ostatnie pół godziny to atak za atakiem na bramkę Strzeleczek i kolejne niewykorzystane sytuacje. W końcowych minutach zdołaliśmy ostatecznie przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Bramkę dającą prowadzenie strzałem głową zdobył Tomasz Urbacka, natomiast wynik meczu ustalił Patryk Łuczak, który skorzystał z błędu obrońcy.

Za tydzień zagramy na wyjeździe z drużyną LZS Łowkowice. Pierwszy gwizdek sędziego zabrzmi w sobotę 11 maja o godzinie 17:00 na boisku Komornikach.