90'
Widzów: 80 Sędziowie: Mariusz Fidali

Kary

66'
Mateusz Moszek Przerwanie przeciwnikom możliwości kontynuowania korzystnej akcji poprzez zagranie piłki ręką
72'
Dariusz Kampka Nierozważny atak nogami na nogi przeciwnika
55'
Rafał Wójcik Nierozważny atak nogami na nogi przeciwnika
60'
65'
Patryk Łuczak Przerwanie przeciwnikom możliwości kontynuowania korzystnej akcji poprzez zagranie piłki ręką
85'

12.05.2019

Po trudnym spotkaniu wygraliśmy na wyjeździe 3:1 (1:1) z zespołem LZS Łowkowice.

Od początku przejęliśmy inicjatywę, lecz ciężko się było przebić przed dobrze zorganizowaną defensywę gospodarzy. W 21. minucie ich najlepszy zawodnik otrzymał długie podanie i plasowanym strzałem zdobył pierwszą bramkę w meczu. Do wyrównania doprowadził Krzysztof Schynol, wykorzystując błąd bramkarza Łowkowic.

Druga połowa była bardzo ciekawa. Oba zespoły miały swoje okazje, jednak bez zarzutu spisywali się bramkarze. Od 60. minuty musieliśmy grać w osłabieniu. W krótkim odstępie czasu dwie żółte kartki otrzymał Rafał Wójcik. Nie podłamało to naszego zespołu. Wielką ambicją i determinacją sprawiliśmy, że w ogóle nie było widać liczebnej przewagi gospodarzy. Nikt nie "odstawiał" nogi.

W 64. minucie wyszliśmy na prowadzenie. Tomasz Urbacka dośrodkował z rzutu wolnego, w polu karnym "odnalazł" się Krzysztof Schynol i sprytnym strzałem zdobył swego drugiego gola w tym meczu. Wynik podwyższył Andrzej Jonderko, gdy po precyzyjnym dośrodkowaniu z rzutu rożnego, mocnym strzałem głową pokonał bezradnego bramkarza. Do końca spotkania nie pozwoliliśmy na wiele zespołowi Łowkowic i tym samym odnieśliśmy 16 zwycięstwo w sezonie.

W 20. kolejce zagramy na własnym boisku z zespołem LZS Przechód. Początek meczu w niedzielę 19 maja o godzinie 17:00.